Doprava zdarma K POSLECHU
Domácí otevřená sluchátka s magnetoplanárními měniči o průměru 82 mm. Impedance 8 ohmů, citlivost 96 dB\mW. Precizní nastavení velikosti mostu, možnost nastavení úhlu dosednutí náušníků, odpojitelný kabel Jack 3.5 mm. Ruční výroba na Ukrajině.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiály těla | Plast, Kov |
| Měniče | Magnetoplanární, membrána 82 mm |
| Měniče | Magnetoplanární měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 82 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Citlivost | 96 dB\mW |
| Impedance | 8 Ω |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Další parametry kabelu | Odpojitelný, 2 metry, textilní opletení |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátka | 2x Jack 3.5 mm |
| Hmotnost | 470 g |
| Barva | dřevo |
| Příslušenství v balení | Audio kabel Jack 3.5 mm |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Velmi muzikální sluchátka na úrovni několikanásobně dražších. Nic nepřebývá,nic nechybí.
Excelentní poměr výkon - cena.
Vím, že to bude znít asi jak zaplacené recenze v kontextu zbývajících tady, ale sluchátka jsou naprosto fenomenální.
K dokonalosti pro běžného uživatele "tohohle typu sluchu" (líbí se mu charakter Hifimanů, Sony MDR 7510 a Focal naopak vůbec) chybí jen máááličko výraznější vyšší středy.
Konstrukce je fajn. Mě osobně vyhovuje, že se nastaví most a nešahá se na to. Osobně lepší než posuvný most a hlavně konstrukčně jednoduchý, který si vyservisuju i sám.
Mají plné basy (ve skladbách, kde jsou plné), ale v lehčí hudbě se neprojevují. Nižší středy velmi fajn, vyšší by malinko snesly a výšky super. Hodí se opravdu od tvrdého elektra, přes měkké (house), po klasickou hudbu, hip hop, horror core i pravé americké country (Dolly Parton zněla neskutečně energicky a detailně i v klidné skladbě (I will always love you - btw. její originál). Do kontrastu i verze od Whitney. Kde začátek je neskutečný a lze tam slyšet i lehké detaily, kterých jsem si nevšiml, třeba i jasně prostší studio, kdy od prvotního "ššš" i pár fouknutí do mikrofónu :). Fakt bych řekl, to předtím v této verzi nebylo :D. Fakt jsem nenašel co by sluchátka nezahrály suprově (dal jsem i extra kvalitní verzi Baby shark...no možná tam byla i další písnička od E a V :) na kterou nejsem pyšný :-P a i ta zněla fajn).
Poslechl jsem si "pár sluchátek" v rámci nákupu a po totálním propadu Focalu Bathys, hlavně spektra od Hifimana jsou tyhle opravdu správná volba. A za 7500Kč fakt stojí za každou korunu. A to že nemají kufřík a kabel je jak od strýca, co dělá do elektra? nejsem fanatik. Fakt si neplánuji kupovat, byť tisícovkovej kabel apod.
Přes Dragonfly Cobalt to zapíchnu do USB či mobilu a jedu. Žádné složité mambo jumbo audiofilů.
Kdo nechce řešit u audia řešit předzesilovače, zesilovače, pozesilovače, konvertery, ale pichnout a jet, tak tyhlety jsou správná volba.
Hodnoceni cehokoliv co se tyka zvuku je dle meho ciste subjektivni nazor, nic mene tyto sluchatka dle me jsou opravdu skvela hlavne frekvencnim rozsahem a prostorem, ktery vam nabidne, proste za ty penize neskutecnej zvuk, nema cenu se rozepisovat o detailech zvuku.
Diky skvele sluzbe PUJCOVNA firmy Audigo si je muzete pujcit vyzkouset a pak se rozhodnout... Udelejte to jeste dnes nema cenu cekat :-)
K modelu Zebrano jsem si koupil kabel Meze 99 Silver Plated Upgrade Cable - Jack 3.5 mm a na zvuku je to znát.
Můj řetězec: Shanling EM5 (streamer, přehrávač z MicroSD karty a sluchátkový zesilovač v jednom) - kabel Meze - sluchátka Verum 1 Zebrano :-)
Popřípadě přenosný přehrávač iBasso DX170, ale k němu jsou primárně určená sluchátka Audio-Technica ATH-WP900 :-)
Kdyby tato sluchátka měla lepší kabel, a kdyby byla balena v extra krabici nebo kufříku, tak by cenovka mohla být i více než dvojnásobná :-)
Dobrý den,
dají se použít kabely pro sluchátka Meze 99, tam ale nejsou zahnuté konektory.
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro-sluchatka/Kabely-a-redukce/Meze-99-Standard-Cable-3-m-cerna-a-zlata
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro-sluchatka/Kabely-a-redukce/Meze-99-Standard-Cable-1-5-m-stribrna-s-ovladanim
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro-sluchatka/Kabely-a-redukce/Meze-99-Silver-Plated-Upgrade-Cable-Jack-2-5-mm
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro-sluchatka/Kabely-a-redukce/Meze-99-Silver-Plated-Upgrade-Cable-Jack-4-4-mm
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro-sluchatka/Kabely-a-redukce/Meze-99-Silver-Plated-Upgrade-Cable-Jack-3-5-mm
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro-sluchatka/Kabely-a-redukce/Meze-symetricky-kabel-Jack-2-5-mm
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro-sluchatka/Kabely-a-redukce/Meze-symetricky-kabel-Jack-4-4-mm
Audigo
Dobrý den, nejslabším článkem těchto sluchátek je kabel. Dal by se upgradovat za lepší?
Na straně sluchátek 2x3,5mm a na druhé jack 6,3mm/3,5mm/4,4mm?
Tato sluchátka mě mile překvapila, design jako od Audeze - pouze kov, kůže a dřevo :-)
A zvuk? Ve spojení s přehrávačem Shanling EM5 je zvuk plnohodnotný, od basů po výšky, nic netrhá uši, solidní prostor a impedance 8 Ohmů? Pouhý mobilní telefon by je měl vybudit, jen chybí redukce na velký jack 6,35 mm. Dávám za plný počet hvězdiček a to mám doma skvosty jako Sennheiser HD 820 nebo uzavřené Denon ADH-7200.