Doprava zdarma K POSLECHU
Limitovaná edice ručně vyráběných InEar sluchátek z titanu. Sluchátka využívají širokopásmový měnič Planar Magnetic o průměru 12 mm.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Titan, ocel |
| Měniče | Planar Magnetic, 12 mm, širokopásmový |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 94 dB @ 1kHz: 66,4 mVrms |
| Impedance | 22,5 Ω |
| Harmonické zkreslení | pod 1 % |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Super Smoky Litz, upgrade kabel s 8 postříbřenými vodiči |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Barva | stříbrná, modrá |
| Příslušenství v balení | Kabel Super Smoky Litz, kožené pouzdro, obal na příslušenství, nástroj na čištění, hadřík na leštění |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.