K POSLECHU
True Wireless sluchátka se speciální OWS konstrukcí bez náušníků a s přichycením za ucho
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Polootevřená |
| Materiály těla | Plast, Silikon |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 13 mm |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Počet mikrofonů | 1 mikrofon ve sluchátku |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Voděodolnost | IPX4 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | 5V - 1A |
| Kapacita baterie | 40 + 40 + 300 mAh |
| Výdrž samotných sluchátek | 8 h |
| Celková výdrž s pouzdrem | 28 h |
| Kompatibilita | Multipoint, A2DP / AVRCP / HFP / HSP |
| Barva | zelená |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Na daný typ sluchátek zvuk docela ujde, zvlášť za dané peníze. Je mnohem lepší, než např. Shokz. Pohodlí super, okolí dobře slyšitelné. To byl záměr a hlavní požadavek. Dotykové ovládání má rezervy. Hifi to není, pro poslech při práci se zachováním zvuku okolí super. Takové "osobní rádio" co chodí s vámi a slyšíte jo jen vy.