Doprava zdarma Novinka
Exkluzivní in-ear sluchátka se 4 měniči v každém sluchátku a certifikacemi THX® i HiRes Audio. 1 dynamický měnič, 3 měniče Balanced Armature, rozsah 20 - 40.000 Hz, 32 ohmů, OFC kabel, inteligentní ovládání pro každý telefon (včetně volume).
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | Dynamický měnič, Balanced Armature (BA) |
| Počet BA měničů ve sluchátku | 3 |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (3 tl.) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB / 1 mW |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Délka kabelu | 125 cm |
| Materiál kabelu | Měď |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 18,5 g |
| Barva | šedá |
| Příslušenství v balení | Silikonové nástavce (více velikostí), Kožené pouzdro, Redukce do letadla |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.