Doprava zdarma
Hybridní celokovové špunty se třemi měniči a certifikací zvuku THX®. Zvuk ladil držitel Grammy® Luca Bignardi. Dva měniče Balanced Armature + 1 měnič tlakový. Rozsah 20 - 40.000 Hz, impedance 32 Ω, plné třítlačítkové ovládání pro Android a iOS.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | Dynamický měnič, Balanced Armature (BA) |
| Počet BA měničů ve sluchátku | 2 |
| Materiál náušníků | Silikon, Pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (3 tl.) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | Měď na kevlarovém jádru |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Kompatibilita | Android, iOS |
| Hmotnost | 18 g |
| Barva | zlatá |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, Silikonové nástavce (více velikostí), Pěnové nástavce (více velikostí), Redukce do letadla |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Před koupí jsem měl obavu z pohodlí, málo špuntů mi sedí v uchu bez otlaků, ale pohodlí super a zvuk(muzika ve FLAC na IBASSO XD 80) naprostá spokojenost, Doporučuji.