Sleva -10% Pouze GLS
Profesionální sluchátka pro DJs a studia. Jednoduchá spolehlivá konstrukce, zatížitelnost až 1.5 W, možnost odklápění mušlí pro snadný odposlech. Rozsah 5 - 35.000 Hz, impedance 34 ohmů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Plast, kov |
| Měniče | Dynamické, 40 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 35.000 Hz |
| Citlivost | 100 dB/mW |
| Impedance | 34 Ω |
| Zatížitelnost | 1,5 W |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm a 120-300 cm spirálový |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 250 g bez kabelu |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 2 audio kabely (1 spirálový) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.