Doprava zdarma
Profesionální sluchátka pro DJs a studia. Jednoduchá spolehlivá konstrukce, zatížitelnost až 1.5 W, možnost odklápění mušlí pro snadný odposlech. Rozsah 5 - 35.000 Hz, impedance 34 ohmů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Plast, kov |
| Měniče | Dynamické, 40 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 35.000 Hz |
| Citlivost | 100 dB/mW |
| Impedance | 34 Ω |
| Zatížitelnost | 1,5 W |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm a 120-300 cm spirálový |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 250 g bez kabelu |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 2 audio kabely (1 spirálový) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
ano, sluchátka mají vyměnitelné náušníky. Audigo
Dobrý den, mají tyhle sluchátka výměnné náušníky? Zajímá mně to z pohledu opotřebení, zda je možné potom vyměnit jen náušníky nebo je nutné koupit nová sluchátka. Děkuji, Michal
Dobrý den,
model Pro5x je veden jako profesionální a jeho pevná a solidní konstrukce tomu odpovídá. Také izolace od okolí je slušná. Zvukově se jedná o příjemně vyvážený a univerzální model. Viz připojen recenze: http://audioreporter.cz/detail_novinky.php?id=136&idkat=27
Jak byste hodnotili tato sluchátka ve srovnání s Beyerdynamic DT 770 PRO 32 Ohms? Podle popisů u jiných shopů (škoda, že je nemáte vy) jsou oproti více impedančním vybavena koženkovými(?) náušníky, což by mohlo poskytovat lepší útlum okolí. Děkuji
Jak si vedou tato sluchátka ve srovnání s A550Z a AVC500? V čem se navzájem liší a co vidíte jako jejich přednosti a úskalí? Osobně preferuji co nejuniverzálnější použití, viz můj dotaz u A550Z. Děkuji