Doprava zdarma
Vylepšená verze mnohokráte oceňovaných studiových sluchátek ATH-M50 s pohodlnějšími profesionálními náušníky a odpojitelným kabelem. Charakter zvuku a ostatní vlastnosti zůstávají zachovány. Proč? Protože vítězná sestava se měnit nemá.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Měniče | 45 mm, neodymové magnety, CCAW vinutí |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Frekvenční rozsah | 15 - 28.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB / 1 mW |
| Impedance | 38 Ω |
| Zatížitelnost | 1,600 mW @ 1KHz |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Spirálový (1,2 - 3 m), přímý (3 m), přímý (1,2 m), odpojitelný |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátka | AT Jack 2.5 |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 284 g (bez kabelu) |
| Barva | bílá |
| Příslušenství v balení | Transportní vak |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Děkuji za odpověď, ještě mě napadlo muj telefon Xiaomi redmi note 9 pro, ma na sluchátka vystup jack , usb-c nabijeni takze tento zesilovač asi nepůjde na telefon ze?
Dobrý den,
právě že připojit nepůjdou. Pro sluchátka M50x s jejich kabelem je určený tento model:
https://www.audigo.cz/Prenosne-audio/Sluchatkove-zesilovace-46592/S-D-A-prevodnikem-46596/iBasso-DC03-Black
Zdravím uvažuji o koupi sluchátek ATH-M50x plus zesilovac IBasso DC04 chci se zeptat zda pujdou připojit když zesilovač má vstup 4,4 pentaconn děkuji