Doprava zdarma K POSLECHU
Profesionální otevřená sluchátka pro studia i domácí poslech. Magnetoplanární měniče 90 mm (Fluxor™, Fazor™, Ultra-Thin Uniforce™, N50), odpojitelný kabel Jack 6.3 mm, impedance 18 ohmů, rozsah 20 - 25.000 Hz, zkreslení pod 0.1 %, citlivost 98 dB.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Magnesium, ocel, prémiový plast |
| Měniče | Magnetoplanární, 90 mm, magnety N50, Fazor™, Fluxor™ |
| Materiál náušníků | Umělá kůže, plněná pěnou a gelem |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 25.000 Hz |
| Citlivost | 98 dB/1mW |
| Impedance | 18 Ω |
| Zatížitelnost | 5 W RMS, minimálně 100 mW, ideálně nad 250 mW |
| Harmonické zkreslení | <0.1% @ 100 dB SPL, 1kHz |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 250 cm, splétaný, černý |
| Konektor | 6,3 mm |
| Spojení kabel-sluchátka | Jack 3.5 mm |
| Hmotnost | 475 g |
| Barva | šedá |
| Příslušenství v balení | Měkké pouzdro na sluchátka |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Sluchátka mám asi půl roku. Moje první lepší sluchátka. Přiznám se, že pořád se tohoto zvuku nemůžu nabažit. Jedná se o studiový model, ale já je používám pro domácí poslech. Hrají už od poměrně nízkých frekvencí, a i když basy nejsou příliš posíleny, je jich dost na to, aby hudba i přes neutrální naladění bavila a aby i v basech bylo slyšet plno textury. Díky tomu basy nepřekrývají zbytek spektra a celá skladba je tak krásně slyšitelná na čistém pozadí a plná detailů. Tonálně jsou malinko, ale opravdu velice malinko posunuty do uměla - když je porovnám s grado 225e. Soundstage je poměrně úzký, ale zato je zde něco, co bych nazval pocit prostoru a ten je naprosto skvělý. Vzdušnost a separace nástrojů jsou na vysoké úrovni. Až u těchto sluchátek jsem si uvědomil plochost jiných, které vlastním, i přes jejich širší soundstage. A cesta zpět je už asi nemožná. Naopak, co zamrzí, je suchý nudný projev vokálů u některých nahrávek. Zvlášť u mužských. Naštěstí těchto nahrávek není mnoho. Za zmínku stojí ještě náušníky, ty jsou velice pohodlné, ale bohužel oficiálně nevyměnitelné.