Doprava zdarma
Domácí HiRes otevřená sluchátka s vysoce efektivními dynamickými měniči. Výjimečný rozsah 3 - 40.000 Hz, citlivost 108 dB, impedance 24 Ω. Odpojitelný kabel, náušníky z perforované umělé kůže, hmotnost sluchátek pod 400 g.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Měniče | Dynamické, silikon + celulóza |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Ne |
| Frekvenční rozsah | 3 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 108 dB @ 1kHz |
| Impedance | 24 Ω |
| Zatížitelnost | Ideálně 50 mW |
| Harmonické zkreslení | < 1% @ 1kHz/1mW |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 395 g |
| Barva | stříbrná |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, audio kabel, redukce |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.