Doprava zdarma
Nástupce modelu HE400i V2020
Domácí otevřená sluchátka s magnetoplanárními měniči a magnety po obou stranách membrány. Rozsah 20 - 20.000 Hz, impedance 25 ohmů, citlivost 91 dB, hmotnost 390 g. Odpojitelný kabel z mědi a stříbra.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Kov, plast |
| Měniče | Magnetoplanární |
| Materiál náušníků | Umělá kůže, textil |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 91 dB |
| Impedance | 25 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Odpojitlený, měď + stříbro |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátka | 2x jack 3.5 |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 390 g |
| Barva | stříbrná |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Rychlá expedice,luxusní zabalení. Zvukově fenomenální, když se dívám na cenovku a přímo porovnám s dražšími modely jiných výrobců. Chce to slušný zesilovač, pak ukáží co umí.
Dobrý den,
dnes už víme, že starou zásobu u nás ani jinde v ČR nekoupíte a ke sluchátkům již bude přibalen kvalitnější černý kabel.
Audigo
Dobrý den,
jedná se o nejnovější verzi sluchátek s vylepšeným kabelem (cca září 2021)?
Nebo jsou to i po 3 letech staré zásoby s tím původním mizerným kabelem ???
Dobrý den,
jedná se ještě o staré zásoby.
Audigo
Dobrý den,
jedná se o nejnovější verzi sluchátek s vylepšeným kabelem (cca září 2021)?