Doprava zdarma Sleva -12% +Dárek
Varianta STEALTH
Otevřená magnetoplanární sluchátka pro náročný domácí poslech. Membrána s tloušťkou několika nanometrů, asymetrický systém magnetů STEALTH, elegantní černé provedení. Impedance 32 ohmů, ohromující rozsah 8 - 65.000 Hz. Odpojitelný kabel 150 cm s konektorem Jack 6.3 mm.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Kov, plast |
| Měniče | Magnetoplanární, asymetrické, Stealth magnety |
| Materiál náušníků | Umělá kůže, textil |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Frekvenční rozsah | 8 - 65.000 Hz |
| Citlivost | 94 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Odpojitelný, monokrystalická měď, 150 cm, textilní opletení |
| Konektor | 6,3 mm |
| Spojení kabel-sluchátka | 2x jack 3.5 |
| Hmotnost | 430 g |
| Barva | černá |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.