Doprava zdarma
Vrcholný model řady Prestige s ušlechtilým hliníkovým tělem, koženým mostem a tradičně vynikajícím audiofilským zvukem. Spolu s legendární lehkostí sluchátek Grado a komfortem rozšířených náušníků jde o skutečný klenot mezi otevřenými sluchátky pro domácí poslech. Ručně vyrobeno v USA.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál náušníků | Molitan |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Frekvenční rozsah | 18 - 24.000 Hz |
| Citlivost | 99.8 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | OFC kabel, osmižilový, podélné krystaly |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Barva | černá, stříbrná |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Plně souhlasím s recenzí Audiga. Míval jsem HD600, ale vyhodil jsem je z okna. Je to nebe a dudy.
Sluchátka Grado nevyžadují ani tak sílu, jako spíš jemnost a přesnost zdroje. Takto do komentářů je to tedy složitá otázka. Zkuste napsat na info@audigo.cz
Dobrý den. Chci se zeptat na vhodný zesilovač k těmto sluchátkům. Mám jenom základní zesilovač head box s a přijde mi že sluchátka by mohly hrát lépe i když hrají jinak skvěle. Díky za tip jaký zesilovač by se k tomuto kusu sluchátek hodil lépe. S pozdravem Luboš G