Doprava zdarma Pouze GLS K POSLECHU
HighEnd otevřená sluchátka s magnetoplanárními měniči 76x51 mm. Skládací konstrukce z titanu a hliníku. Komfortní náušníky z proteinové kůže a semiše, minimální přítlak, automatické nastavení velikosti mostu, odpojitelný kabel OFHC premium VIVO Jack 4.4 mm.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiály těla | Hliník, Titan |
| Měniče | Planar magnetic, 76 x 51 mm, single ended, L/R vyváženo na 0.25 db |
| Měniče | Magnetoplanární měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 76 mm |
| Materiál náušníků | Proteinová kůže + semiš |
| Materiál náušníků | Umělá kůže + textil |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Harmonické zkreslení | < 0.03% 20-20KHz, ref. 1KHz @ 94dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | OFHC Premium VIVO |
| Spojení kabel-sluchátka | 4pin |
| Hmotnost | 418 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, VIVO kabel, certifikát |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.