Doprava zdarma Novinka
Domácí otevřená sluchátka řady Classic series pro milovníky vyváženého, přesného a rychlého zvuku.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiály těla | Hliník, Kůže |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 44 mm |
| Materiál náušníků | Pěna |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Frekvenční rozsah | 18 - 24.000 Hz |
| Citlivost | 98 dB |
| Impedance | 38 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | Textilní opletení, 8žilový |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Barva | černá |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.