Doprava zdarma Sleva -11%
Profesionální referenční sluchátka s magneto-planárními měniči. Ultratenká membrána v homogenním magnetickém poli zajišťuje bezkonkurenční rychlost odezvy i přesnost pohybu. Rám mušlí je vyroben z velmi lehkého a tvarově stabilního bambusového dřeva.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Měniče | Planar magnetic 106 mm, oboustranné magnety N50, prvky Fazor |
| Materiál náušníků | Mikrovlákno |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 10 - 50.000 Hz |
| Citlivost | 101 dB/1 mW |
| Impedance | 70 Ω |
| Zatížitelnost | 1 - 4 W (100 mW minimum) |
| Harmonické zkreslení | <0.1% @ 100dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 2,5 m odpojitelný |
| Konektor | 6,3 mm |
| Redukce | Jack 3,5 přímý zlacený |
| Barva | černá, dřevo |
| Příslušenství v balení | Transportní kufr, kabel Jack 6,3 mm, redukce na Jack 3.5 mm |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.