Doprava zdarma Novinka
Referenční elektrostatická sluchátka Audeze s novou technologií SLAM pro mohutnější basový základ.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiály těla | Ocel, Hořčík, Kůže, Pryskyřice, Karbon |
| Měniče | Elektrostatický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 120 x 90 mm |
| Materiál náušníků | Pravá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 10 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 100dB, 1KHz, 100V RMS |
| Zatížitelnost | 580 VDC Stax Pro Bias |
| Harmonické zkreslení | <0.1% @ 90dB |
| Délka kabelu | 250 cm |
| Materiál kabelu | Měď |
| Další parametry kabelu | OCC monocrystal copper |
| Hmotnost | 480 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Kufřík na sluchátka |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.