Doprava zdarma
Kvalitní otevřená sluchátka s prodyšnými on-eat náušníky a technologií S-Logic® Natural Surround Sound. Rozsah 20 - 20.000 Hz, impedance 32 ohmů, hmotnost pouze 85 g, kabel 1 m + 4 m.
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Mylar, 40 mm |
| Materiál náušníků | Textil |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Skládací konstrukce | Ne |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 96 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 100 cm + 400 cm prodlužovací |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 85 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Prodlužovací kabel, redukce |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.