Doprava zdarma K POSLECHU
Speciální verze sluchátek HD 660S s vyšší impedancí (300 ohmů), posíleným pásmem subbasů a optimalizovaným prouděním vzduchu kolem měničů.
Frekvenční rozsah 8 - 41.500 Hz, THD pod 0,04 %, vak na sluchátka a dva OFC kabely 180 cm v balení včetně symetrického (Jack 3.5 / 4.4 / 6.3 mm).
MADE IN IRELAND
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Plast, kovová mřížka |
| Měniče | Dynamické, 38 mm |
| Materiál náušníků | Semiš |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 8 Hz – 41.500 Hz (-10dB) |
| Citlivost | 104 dB (1 kHz, 1 Vrms) |
| Impedance | 300 ohmů |
| Harmonické zkreslení | < 0,04 % (1 kHz, 100 dB) |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 180 cm, OFC měď, symetrický i klasický |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 6,3 mm, 4,4 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Redukce | Jack 3,5 přímý zlacený |
| Hmotnost | 260 g (bez kabelu) |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 2 kabely (symetrický a klasický), redukce na Jack 3.5 mm, vak na sluchátka |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Sluchátka HD 660S2 mám asi měsíc. Zvuk mě vyhovuje. Používám je s DAP Sony NW-A306 jako méně používanou kabelovou alternativu k B&W PX7 a PX8. Hlasitost je plně vyhovující, poslouchám hlavně rock (flac a Hi-Res flac) a hlasitost nastavuji na 100 až 120 (max). Mám sluchátkové zesilovače FiiO K5 a FiiO QX13, zatím nemám potřebu s nimi něco zkoušet, počkám na dlouhé zimní večery. Hlasitost je s větší rezervou dostatečná i u mobilu a notebooku.
oproti 650 o 40% lepsi, stejne cista mid range, vykreslenejsi basy a trpitivejsi a pritom umirnenejsi treble. Nemuzu nic nez doporucit uzasny!
Hrají příkladně správně ,nehledete senzaci,ale zvuk který je věrný, nemá chybu,nic než věrnost a rychlost skvělé a unikátní, kdybych je měl, tak bych nekupoval hd800 velmi pohodlné, lze jen doporučit. Killar.