Doprava zdarma
Otevřená magnetoplanární sluchátka s dosud nejlepším zvukem v této kategorii. Rozsah 6 - 75.000 Hz, impedance 32 ohmů, vhodná i k přenosným přehrávačům, velmi lehká konstrukce, nízký profil mušlí, kvalitní kovová konstrukce.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Kov, kůže |
| Měniče | Planar Magnetic |
| Materiál náušníků | Kůže (obvod), textil (plocha) |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 6 - 75.000 Hz |
| Citlivost | 94 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm, OFC měď |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátka | 2x jack 3.5 |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 372 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 3 m kabel (3.5 mm Jack), adaptér 3.5 mm na 6.5 mm jack, pouzdro HIFIMAN Travel Case |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Pro mne je to přesně co jsem hledal, absolutní neutralita a věrnost,není co vytknout,oproti čemukoli co jsem měl je to první varianta co ukazuje nahrávku a ne sluchátka ,baví mě jako poslech na špičkové bedny. Rozdíl oproti černým Sundarám je nano mebrána čímž je to patrně vše dané.