Doprava zdarma Novinka +Dárek
Vrcholný zástupce řady Grado Classic Series s novými měniči X2 a přepracovanou konstrukcí.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiály těla | Hliník, Kůže, Dřevo |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 52 mm |
| Materiál náušníků | Pěna |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 4 - 51.000 Hz |
| Citlivost | 99.8 dB |
| Impedance | 38 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Počet žil / vláken kabelu | 12 |
| Konektor | 6,3 mm |
| Barva | dřevo |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.