Doprava zdarma
Vlajková loď LCD-4 v kompaktnějším provedení a se zvýšenou účinností. Impedance snížená na 15 ohmů, citlivost dosahuje 98 dB/1mW, rozsah 5 - 20.000 Hz, THD <0.1% @ 100dB. Magnetoplanární měniče 106 mm, membrána Nano-scale Uniforce™, prvky Fazor.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Hořčík, karbon, kůže |
| Měniče | Planar Magnetic, 106 mm, 1.5 Tesla, Nano-scale Uniforce™, Fazor, Double Fluxor™ |
| Materiál náušníků | Kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 98 dB (1 mW při 1 kHz) |
| Impedance | 15 ohmů |
| Zatížitelnost | max 15 W, ideálně 1 - 4 W (min. 100 mW) |
| Harmonické zkreslení | <0.1% @ 100dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Prémiový LCD, splétaný |
| Konektor | 6,3 mm |
| Spojení kabel-sluchátko | Mini XLR |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Profesionální kufr na sluchátka |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
pro tato sluchátka je především důležité je dostatečně "nakrmit", k čemuž iPad svým sluchátkovým výstupem nestačí. Hrát to bude, ale k dosažení plného potenciálu sluchátek je potřeba zesilovač, který sluchátka dostatečně vybudí.
Audigo
Dobrý den, běžně používám k přehrávání hudby iPad, ale rád bych využil v případě nákupu těchto sluchátek plnou kapacitu. Nabídl byste ni vhodný on line přehrávač pro tento typ sluchátek? Děkuji
fajne