Doprava zdarma
Referenční otevřená sluchátka s magnetoplanárními měniči. Ultra-lehká konstrukce, magnetická struktura Fluxor, řízení fáze Fazor, měnič 90 mm, rozsah 10 - 50.000 Hz, impedance 16 ohmů, citlivost 99 dB. Odpojitelný kabel.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Plast, kov |
| Měniče | Magnetoplanární, 90 mm, Fluxor, Fazor |
| Materiál náušníků | Jehněčí kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Frekvenční rozsah | 10 - 50.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB / 1 mW |
| Impedance | 16 Ω |
| Zatížitelnost | 5 W RMS |
| Harmonické zkreslení | <0.1% @ 100dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 2 m, textilní izolace |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátka | 2x jack 3.5 |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 250 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, audio kabel Jack-2x Jack |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Sluchátka jsou kvalitně vyrobena, kabel není žádná tkanička od bot a transportní pouzdro taktéž vypadá kvalitně. Zvukově jsou rovná , neutrální a hrají podle toho co do nich pustíte. Kde jsou hluboké basy tak je také zahrají. Jsou náročnější na vybuzení, ale s Fiio K5 Pro nemám problém. Mobilní telefon je nevybudí dostatečně. Za tuto cenu jsou výhodné s kvalitním zdrojem se Vám odmění transparentním, prostorovým zvukem s vynikající mikrodynamikou.