Doprava zdarma Sleva -8%
Kvalitně zpracovaná in-ear sluchátka z oceli. Dynamický měnič UPM s extrémně nízkým zkreslením, pevná zvuková komora, odpojitelný postříbřený kabel, rozsah 18 - 22.000 Hz, impedance 16 ohmů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Ocel |
| Měniče | Dynamické UPM, 9.2 mm, tloušťka 9 µm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 18 - 22.000 Hz |
| Citlivost | 105±3dB at 1mW/1kHz |
| Impedance | 16 Ω |
| Harmonické zkreslení | <1% at 1mW/1kHz |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | MMCX, 120 cm, postříbřená měď, splétaný |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Barva | stříbrná |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, 8 párů nástavců |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
tato sluchátka Vám na tomto zesilovači fungovat budou a taky jsou ve Vašem cenovém rozpětí. O nenaplněný potenciál zesilovače bych se nebál. Vesměs ale vybíráme zesilovač ke sluchátkům, ne obráceně. Doporučit můžeme nový a hodně zábavný model od iBasso IT01X, který má detailní dospělý zvuk a i v basu mě dost překvapily. Dále máme novinku od Sennheiser IE 100 PRO s hřejivým detailním laděním.
https://www.audigo.cz/Sluchatka/Sluchatka-do-usi/iBasso-IT01X-Black
https://www.audigo.cz/Sluchatka/Profesionalni/Sennheiser-IE-100-PRO-Black
Audigo
Dobrý den sháním nějaké in ear sluchátka do 5 000kč aby využila plně potenciál této zvukové karty:
https://www.tempotec.net/cs/products/tempotec-sonata-hd-pro-type-c-to-3-5mm-dsd256-for-android-iphone-headphone-amplifier-adapter-dac
Co byste mi doporučili? :)
Zaprvé musím podotknout, že jsem mě v ruce pěknou řádku IEM. Na každém IEM mi vždy něco vadilo: buď ergonomie v uchu, nebo kabel, nebo určitá nezvládnutá část zvukového spektra, nebo cena/výkon.
Meze Rai Solo je asi první IEM, kde skutečně nevidím zásadní chybu ani v jednom parametru výše. Dokonce bych i opatrně tvrdil, že vše zvládá na jedničku, někdy dokonce i na 1*. Fakt zajímavá sluchátka, která pro mě osobně vyhovují naprosto zcela a jsem rád, že jsem do nich šel.
Za sebe vyzdvihnu obdivuhodně nízké zkreslení a tedy věrnost zvuku, parádní basy/výšky s vhodně prokreslenými středy. Soundstage je pro mě jeden z nejlepších co jsem slyšel na poli IEM, přesně "tak akorát" abych si mohl odseparovat jednotlivé nástroje a přesto se necítil jako v nějaké obrovské hale. Celkově je to prostě vymazlený model po *všech* stránkách a myslím si, že i za 10k by se jednalo o velmi dobrou koupi. Takhle za necelých 7k není moc co řešit, stejně jako všechny produkty Meze i zde s časem dochází k signifikantnímu zahoření a už tak lahodný zvuk se ještě dále zlepšuje.
Skutečně výjimečný produkt za velmi dobrou cenu. 4 roky vývoje jsou zde sakra znát a nenechte se odradit "pouze" jedním měničem - celkové vyladění je na 1* a jsem si jist, že uspokojeno bude 99% uší. Ten zbytek nespokojenců stejně pravděpodobně preferuje modely v oblasti ~50k a tedy zcela mimo působiště Rai Solo, osobně jsem velmi, velmi spokojen.
Díky Audigo.cz za dovoz a určitě doplňte skladové zásoby, cítím v kostech, že tenhle model se bude nakonec prodávat jak rohlíky. Fakt mám radost že jsem do nich šel a velká poklona i Meze, stále docela neznámý výrobce DOOPRAVDY ví co dělá a zvuk, který prodává je o několik levelů jinde oproti stejně/podobně naceněné konkurenci. Kdo koupí, neprohloupí!