Sleva -24%
Profesionální in-ear monitory s miniaturním tělem a výkonným dynamickým měničem o průměru 10 mm. Odolná konstrukce těla i kabelu, ideální pro poslech v hlasitém prostředí. Impedance 20 Ω, rozsah 20 Hz - 18 kHz, SPL 115 dB.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamické, 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 18.000 Hz |
| Citlivost | SPL 115 dB max |
| Impedance | 20 Ω |
| Harmonické zkreslení | < 0,1 % ( 1 kHz, 94 dB) |
| Potlačení hluku | až 26 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 130 cm, MMCX |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 3x silikonové, 1x pěnové nástavce, vak na sluchátka, nástroj na čištění |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.