Doprava zdarma
Vrcholný model in-ear sluchátek JAYS. Jsou osazena duálními měniči Balanced Armature se speciálními akustickými filtry. Jejich kabel je odpojitelný, zvuk referenční a design bezkonkurenční.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Nerez ocel |
| Měniče | Dual balanced armature |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 – 20.000 Hz (plný), 8 – 16.000 Hz (+/- 5 dB) |
| Citlivost | 103 dB @ 1 kHz |
| Impedance | 50 Ohm @ 1 kHz |
| Potlačení hluku | -40dB @ 2kHz |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm, odpojitelný (závit), kevlarový |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Odpojitelný kabel, pevné pouzdro, 5 x silikonové a 1 x Comply nástavce |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Sluchátka jsou fakt krásná a příjemně malá. V uších drží výborně a jsou pohodlná. A hlavně hrají neskutečně dobře, žádné rušivé šumy při chůzi, do hudby se ponořím u počítače večer stejně jako v rušné dopravě během dne. Největší nevýhodou tak zůstává nepraktická krabička, ale s tím se asi dokážu vyrovnat :)
Dobrý den.
Jsem už asi tři týdny majitelem nových q-Jays a s určením pravá levá nemám problém. Stačí podržet sluchátko za konektor a podívat se, na kterou stranu je prohnuté. Je to vidět na první pohled i za šera nebo tmy a nemusím hledat žádný drobný popisek. Když si na to člověk zvykne, je to rychlé a intuitivní. Jinak zvuk je parádní, jen se mi zdá, že v některých vokálech mají dost výrazné sykavky. Alespoň tedy v kombinaci s přehrávačem iBasso DX90, Zkusím si je poslechnout ještě na jiném zdroji a uvidím. Jinak zatím velká spokojenost.