Doprava zdarma
Kvalitní in-ear monitory s citlivými dynamickými měniči Moving Coil a posíleným pásmem basů. Rozsah 20 - 16.000 Hz, impedance 15 ohmů a citlivost 96 dB. Velmi účinné tlumení okolního hluku. Odpojitelný kabel MMCX.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Kov |
| Měniče | Dynamické měniče Moving Coil |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 16.000 Hz |
| Citlivost | 96 dB |
| Impedance | 15 Ω |
| Potlačení hluku | 35 - 42 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm, konektory MMCX |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Barva | modrá |
| Příslušenství v balení | Pouzdro, silikonové i pěnové nástavce, nástroj pro výměnu filtrů |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Po koupi těhle sluchátek už nemám absolutně žádnou potřebu zkoušet cokoliv jiného. Pro mě mají ultimátní tonalitu a pokud použijete bílé filtry tak i skvělou transparentnost a velmi dobrý detail. Z toho důvodu jsem přestal používat filtry zelené. S bílými je to úplně jiná liga. Jen to nechce moc světlý a ostrý zdroj, potom může být trochu problém se světlejšími nahrávkami. Světě div se, výborně párují s Apogee Groove. Převodník který i po letech od uvedení z mého pohledu hraje líp než mnoho současných.
Dobrý den,
rádi bychom vyhověli, ale nemáme sluchátka Klipsch k dispozici.
Audigo
Dobrý den, dokáže někdo z Vás pocitově srovnat Etymotic ER2XR se sluchátky Klipsch Image X10?
Dobrý den,
další naskladnění očekáváme v září 2021. Model ER2XR je lépe laděn a má líbivější zvuk. Pokud máte rád v hudbě trochu toho přidaného basu, určitě neváhejte zvolte ER2XR.
Audigo
Dobrý den,
kdy prosím očekáváte naskladnění modelu ER2XR? Rozhoduji se mezi modely XR a SE a myslím si, že by mi basy u SE asi chyběly. Máte zkušenosti s modelem SE? Pokud ano, jak jsou na tom basy v porovnání s XR?
Děkuji
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Kusy prodávané doposud obsahují jen trojzávoje. S novou várkou sluchátek budeme aktualizovat popisek a obsah balení.
Audigo
Dobrý den, obsahuje balení i nové dvojzávoje ?
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, popis opraven.
Audigo
Dobrý den, tabulce je uvedeno:Měniče Balanced armature, to není pravda, nad tabulkou je správně 2x napsáno dynamické měniče (balanced armature jsou tlakové měniče pužité u er3 aer4)
Dobrý den,
pročetl jsem si popis dvakrát nahoru a dolů, kde přesně je chyba prosím Vás?
tato sluchátka mají dynamické měniče
Dobrý den,
u sluchátek ER2XR je jasný postup výše co se kvality zvuku týče. S čím je ale potřeba počítat je, že se zasunují hluboko do zvukovodu.
AirPods nemáme otestovány, ale s tímto konkrétním modele Etymotic máme velice dobrou zkušenost.
Pokud byste rád telefon bez kabelu, můžeme doporučit ještě sluchátkový Hi-Res zesilovač FiiO BTR5, s kterým vymáčknete ze sluchátek maximum možného. Ale rozumět si budou s telefonem i bez něj.
https://www.audigo.cz/Prenosne-audio/Sluchatkove-zesilovace-46592/S-D-A-prevodnikem-46596/FiiO-BTR5
Audigo
Dobrý den, doporučil byste mi tyto sluchátka s cenou do cca 4 tisíc? Předtím jsem měl obyčejné Sennheiser CX300-II, ale chtěl bych jít s kvalitou výše. Budu poslouchat ze streamovacích služeb, převážně na mobilním telefonu Iphone. Co se ještě kvality zvukového podání týče, jsou znatelně lepší než Airpods Pro? U nich mě láká jen, že jsou bezdrátová. Děkuji za odpovědi.