Doprava zdarma
Vrcholný Bluetooth přijímač a sluchátkový zesilovač s funkcí externího D/A převodníku. Klasický i symetrický výstup pro sluchátka. Bluetooth 5.0 s kodeky aptX HD, aptX LL i LDAC. Dvojitý čip ES9218PC dekóduje až 384 kHz / 32 bit. Výstup 80 mW / 32 ohm, výdrž až 9 h, vestavěný mikrofon, informační displej.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Vstupy | Bluetooth, USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 2.5 mm |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth - přijímač | ne |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX™, aptX™ HD, aptX™ LL, LDAC |
| Výstupní úroveň | 90 mW @ 16 ohm / 240 mW @ 16 ohm symetricky |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | 2x ES9218PC |
| Vzorkování | 384 kHz / 32 bit, DSD 256 |
| Podpora MQA | ne |
| Kapacita baterie | 550 mAh |
| Výdrž | až 9 h h |
| Barva | černá |
| Materiál těla | plast |
| Rozměry (ŠxVxH) | 72 x 32 x 11 mm |
| Hmotnost | 44 g |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
ano, toto je možné, za předpokladu že použijete OTG propojku, například FiiO LT-LT1 nebo DD HiFi MFi06.
Audigo
Dobrý den. Mohu Fiio BTR5 použít jako externí zvukovou kartu i k iPhonu připojením přes kabel Lightning/USB-C? Chci dosáhnout vyšší kvality než AAC v případě použití Bluetooth. Předpokládám, že přímým propojením kabelem tak získám bezztrátovou kvalitu ALAC podporovanou iPhonem.
Dobrý den,
to je velmi těžké říci. Z pohledu uživatelského pohodlí za mě asi přehrávač, který funguje i bez telefonu. Ale pokud máte telefon vybavený dobrými kodeky (aptX, LDAC), dostanete velmi dobrou kvalitu do sluchátek i bezdrátově pomocí BTR5. Ke staršímu telefonu asi lépe přehrávač. Audigo
Dobrý den,
Co bude lepší temto BTR5 k telefonu,nebo Přehrávač FIIOMK3 ? Sluchátka mám sennheiser CX300S. Děkuji
Ano, tady by neměl být problém. Audigo
Dobrý den,
chci se jenom ujistit, ze tento zesilovač v pohode utáhne i sluchátka ATH-M50X?
Dobrý den,
BTR5 máme v nabídce první den, nemáme vyzkoušeno, ale výrobce nic o funkci "vysílače" nepíše. Audigo
Zdravím,
chtěl bych se poptat, neumí FiiO BTR5 i funkci "vysílače" bluetooth pro PC?
Sháním náhradu za Shanling m0 a chtěl bych upgradovat na BT 5.0 pro lepší stabilitu signálu u TWS sluchátek.
Děkuji za případnou odpověď