Doprava zdarma Sleva -29%
Profesionální in-ear monitory nejvyšší audiofilské kvality.
12 měničů na sluchátko, přesné časování fáze jednotlivých frekvencí, 10 - 23.000 Hz, 117dB @ 1mW, 20 ohmů, symetrický kabel.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Titan |
| Měniče | Quad Driver Technology (3 x 4 měniče) |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 10 - 23.000 Hz |
| Citlivost | 117dB @ 1mW |
| Impedance | 20 Ω |
| Potlačení hluku | až 26 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 2 kabely Moon Audio, jeden symetrický, ovládání basů |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 2,5 mm přímý |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, dva kabely, 5 párů nástavců |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.