Doprava zdarma
Elegantní přenosný reproduktor s odolností dle IP67 a výkonem 40 W.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Kompatibilita | Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair |
| Výkon na kanál | 40 W |
| Frekvenční rozsah | 43 - 20.000 Hz |
| Počet pásem | 2 |
| Průměr basového reproduktoru | 58 x 117 mm |
| Vstupy | Bluetooth, USB DAC |
| Nastavení hlasitosti | Ano, tlačítky |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX Adaptive, SBC |
| Aplikace pro nastavení | ano |
| Napájení | USB-C nabíjení |
| Výdrž | 24 h |
| Barevný dekor | zelená |
| Hmotnost (ks) | 0.74 kg |
| Rozměry | 216 × 82 × 59 mm |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.