Doprava zdarma
Vrcholný sluchátkový zesilovač, D/A převodník a Bluetooth přijímač s výstupy XLR / 4.4 mm symetrický / 6.3 mm klasický. Výkon až 1700 mW na kanál.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | USB Type B, Optika, AES, Coaxial, IIS-LDVS, Bluetooth |
| Výstupy | Jack 4.4 mm, Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR, XLR 4-pin |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth - přijímač | ne |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX™, aptX™ HD, aptX™ LL, LDAC |
| Výstupní úroveň | 840 mW @ 32 Ω 6,3 mm a 1700 mW @ 32 Ω Sym. |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | ES9038PRO Sabre |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit, DSD 512 |
| Podpora MQA | ne |
| Barva | černá |
| Materiál těla | hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 2220 x 1780 x 450 mm |
| Hmotnost | 1.4 kg |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
zesilovač FiiO K9 Pro se k nám ještě nedostal, takže neumíme momentálně říci, který pro Vás bude lepší.
Audigo
dobry den. uz som bol rozhodnuty, a fiio predstavilo k9 pro
pri preheavacoch som si vybral a kupil - fiio x3, neskor x5II, mam m11 pro, vzdy som porovnaval s AK aj s Chord. mam Audeze lcd XC. Viefe mi,prosim poradit,
su tie prevodniky porovnatelne ?
dakujem palo m
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Daná výstupní impedance je vysoká z důvodu vyššího výkonu zesilovače a jeho ochraně proti zkratu. Taky pro ochranu sluchátek. Na výsledný signál to nemá vliv.
Audigo
Zdravím,
přemýšlím o nákupu tohoto zařízení, ale odrazuje mě jedna věc a to, výstupní impedance 4,7 Ohmu. Aktuálně používám 36 Ohmové AKG K812 Pro na zesilovači, co má 0,1 Ohmu výstupní impedance. Jsou mé obavy na místě a měl bych zvolit jiný typ přístroje? Nebo to nebude mít na zvuk až takový vliv? Popřípadě poradíte náhradu? Hledám něco s čipem nebo dvěma čipy Sabre, jelikož AKM mám teď a zdá se mi, že Sabery pro mé uši znějí líp. Samozřejmě asi záleží i co za součástky je kolem, takže na Saberu nelpím nějak dogmaticky. Díky za odpověď.