Doprava zdarma
Výkonný sluchátkový zesilovač s D/A převodníkem. Vstupy USB-C, USB-B, koaxiální, ethernet RJ45; výstupy: Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR, XLR 4-pin. Výkon 4,5 W na kanál v symetrickém zapojení @ 32 ohmů. D/A čip HIMALAYA R2R LE.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | USB Type B, Coaxial, USB Type C, Ethernet |
| Výstupy | Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR, XLR 4-pin |
| Výstupní úroveň | 4,5 W @32 Ω na kanál (symetrické zapojení) |
| D/A převodník | HYMALAYA LE R2R |
| Vzorkování | PCM 24 bit/768 kHz, DSD64 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál těla | Kov |
| Rozměry (ŠxVxH) | 58 x 229 x 223 mm |
| Hmotnost | 3,37 kg |
| Příslušenství v balení | napájecí kabel, manuál |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Za mě skvělé combo, kvalitní zpracování. NOS je velmi neutrální přijemný na poslech, OS verze je lehce ostřejší a malinko působí díky tomu detailněji, gain low využívám při klidnějším poslechu, pokud mám chuť na "zábavu" nechám si gain hight. Vzhldem k ceně nemám moc co vytknout, kdybych přesto měl řekl bych, že je přeci jen znát, že se nejedná o combo s největším rozlišením a vocaly na můj vkus nejsou dostatečně vytáhnuté a texturované.