Sleva -45%
Ergonomicky tvarovaná bezdrátová sluchátka TWS s kvalitními mikrofony pro pohodlné telefonování. Přenos Bluetooth 5.0, kodek SBC, dotykové ovládání včetně hlasitosti, výdrž 4.5 + 18 h při použití pouzdra.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamické, 6 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 101 dB/mW |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | USB-C |
| Výdrž baterie | 4,5 + 18 h |
| Doba nabíjení | 1 + 1.5 h |
| Kompatibilita | Bluetooth 5.0, kodek SBC |
| Hmotnost | 17 + 33 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 3 páry slikonových nástavců, USB-C nabíjecí kabel |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
oba modely jsou po zvukové stránce dospělé a klidnější. Model t-Seven má navíc aktivní potlačení hluku, což je technologická převaha. Pokud na tuto vymoženost necílíte, tak Vám skvěle poslouží i model f-Five.
Audigo
Dobrý den, dříve jsem nosil sluchátka jays u-jays a hledám nějakou tws alternativu. Padli mi do oka tyto F-five a dražší model
t-seven. Jak si tyto 2 modely proti sobě stojí?
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Sluchátka Jays mají dospělé ladění, to znamená žádné přidané basy, ani výšky, věrný přednes. Jsou pohodlné, včetně ovládání. Jediné co bych oproti sluchátkům CLIQ vytknul je zhruba poloviční výdrž a větší pouzdro. U sluchátek CLIQ čekejte zábavné ladění s údernými basy a přidanými výškami. Pohodlí nošení na stejné úrovni jako Jays, navíc lepší výdrž a podpora více kodeků včetně aptX.
Audigo
Dobrý den,
prosím mohli byste stručně porovnat Jays f-Five versus Intezze Cliq? Především po zvukové stránce, případně zmínit i jiné zajímavé postřehy (komfort ovládání apod.)
Předem díky za odezvu.
konečně jsem je dostal do ruky :)
Sluchátka super. Jedinou nevýhodou je, že mi nesedí ani jedny plugy tak, jak bych si představoval. V minulosti jsem vlastnil Jays a-one, wired špunty s cenovkou tehda kolem 1300,- a dodnes mám v šuplíku jejich plugy, které jsou zpracovány mnohem lépe, než u TWS. Ty sedly perfektně. Bohužel nejde prohodit, protože se nevejdou do krabičky, box se pak nedá zavřít. Budu muset zkoušet a najít ideální in ear plug.
Jinak vše top!
Dobrý den,
obě sluchátka během poslechu bliknou cca každých 7 s bílou LED.
Audigo
Dobrý den, bliká nebo svítí dioda při reprodukci? Potřebuji je na noční poslech a nechci byt rušen světlem. Děkuji.
Dobrý den,
výrobce žádné informace ohledně IPX neudává. Naopak uvádí, že máme sluchátka chránit před vodou a potem. Pro sport tedy určená nejsou. Audigo
Dobrý den, jsou sluchátka vhodná na sport? Resp. splňují nějaky IP standard (pot, déšť,...)?
Díky
Nepředpokládám, že bude mikrofon výrazně lepší, možná tak o kousek. Ale vyzkoušeno to bohužel nemáme a prodejna je tyto dny zavřená, tak to můžeme ověřit až později. Audigo
Děkuji za okamžitou a vyčerpávající odpověď. Každopádně, oproti TWS sluchátkům jsem porovnával jiné Bluetooth sluchátka. Např. https://www.audigo.cz/Sluchatka/Bluetooth/Audio-Technica-ATH-S200BT-BK nebo https://www.audigo.cz/Sluchatka/Bluetooth/Jays-a-Seven-Black . Myslíte, že z hlediska mikrofonu jsou tyto modely ekvivalentní nebo je některý výrazně lepší?
Děkuji ještě jednou
Dobrý den,
rovnice se má asi takto: mezi TWS do 3000 Kč je tento model nejen z pohledu mikrofonu naprosto vynikající. Telefonování doma je s ním úplně v klidu. Zároveň ale platí, že ani ty nejlepší TWS modely se z logiky věci úplně nevyrovnají modelům s mikrofonem před pusou nebo na kabelu pod bradou. U nich ale NIKDY nedosáhnete takové volnosti a komfortu při delším nošení. A to za ten trochu slabší mikrofon prostě stojí :)
Zdarvím, sháním sluchátka, která bych mohl využít jak na poslech hudby, tak na telefonování. Telefonování bude většinu času probíhat z domu, z klidného a tichého prostředí, ale může být dlouhé, třeba i několik hodin. Jde mi tedy i o kvalitní mikrofon a pohodlnost sluchátek.
Nejraději bych zabrousil do TWS kategorie, ale nejsem si jistý, jestli požadované parametry (tj. kromě kvalitní hudební produkce i kvalitní mikrofon a komfort při nošení) budou naplněny, a jestli nemám sáhnout spíše po náhlavní konstrukci.
Z TWS sluchátek se mi zatím nejvíce zamlouvají právě tyto (nerad bych investvoal více, než cca 3000 Kč).
Co si o tom myslíte? Jsou tyto sluchátka vyhovující pro požadované využití? Nebo by jste volili jiná z kategorie TWS? Nebo by jste kategorii TWS úplně opustili? Děkuji
Jsme rádi, že se líbí! Za nás je to také extra povedený model...
Audigo
Jsem nadšen, perfektní čistý vyvážený neúnavný projev, přitom bass vážně nechybí - teď si hlas Dave Gahana uživám naplno, skvěle sedí i při intenzívním tréninku, dostatečně hlasité, zpracování perfektní, žádné výpadky signálu apod., jo a téměř na plné pecky dají více jak 5h. Cena je za to co dostanete vážně nízká!
Díky Audigo za rychlé doručení!
Hey Jake!
1) there is no TWS+, only master-slave
2) yes, you can use only one earbud
3) only call noise reduction available
4) the controls can not be customized (no app available)
Audigo
Hey, Audigo. Love that Sweedish design. Could you tell me some more details about this model, please? 1) is there TWS+ technology? or is it master / slave solution. 2) can i use only one headphone for listening music / calling and let the other one charge in the case at the same time? 3) is there any noise cancelation (call noise reduction)? 4) can i customize touch control via any app? Thank you!