Doprava zdarma
Druhá generace otevřených sluchátek Intezze. Extra pohodlný poslech a navíc bez ucpaných uší.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiály těla | Plast, Titan, Silikon |
| Měniče | Dynamické, 11 mm |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 11 mm |
| Mikrofon | ano |
| Počet mikrofonů | 1 mikrofon ve sluchátku |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Rozsah mikrofonu | 50 - 10.000 Hz |
| Citlivost | 120 dB |
| Impedance | 16 Ω |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC |
| Konektor | USB Type-C |
| Kapacita baterie | 50 + 50 + 400 mAh (polymer-lithium) |
| Výdrž samotných sluchátek | 8 h |
| Celková výdrž s pouzdrem | 24 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 1.5 h |
| Doba nabíjení pouzdra | 1.5 h |
| Kompatibilita | A2DP AVRCP HSP HFP |
| Hmotnost | 83 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.