Sportovní bezdrátová Bluetooth sluchátka. Nízká hmotnost, posílené basy, nabíjení přes USB-C, přenos Bluetooth 5.3, tlačítkové ovládání včetně nastavení hlasitosti, možnost připojení ke dvěma zařízením zároveň, mobilní aplikace s ekvalizérem, herní mód s nízkou latencí.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Silikon |
| Měniče | Dynamické, 16,2 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Aktivní potlačení hluku | ne |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 123 dB/mW |
| Impedance | 16 Ω |
| Voděodolnost | IPX4 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | USB-C |
| Kapacita baterie | 140 mAH |
| Výdrž baterie | 14 h |
| Doba nabíjení | 1,6 h |
| Hmotnost | 31 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí USB-C kabel, manuál |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.