K POSLECHU
Odolná sportovní bezdrátová TWS sluchátka. Vysoká odolnost vůči vodě a potu dle IPX7, celková výdrž až 60 hodin, nabíjení přes USB-C, přenos Bluetooth 5.3, tlačítkové ovládání včetně nastavení hlasitosti.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiály těla | Plast, Silikon |
| Měniče | Dynamické, 6 mm |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 6 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Počet mikrofonů | 1 mikrofon ve sluchátku |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Voděodolnost | IPX7 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Kapacita baterie | 650 + 50 + 50 mAh |
| Výdrž samotných sluchátek | 9 h |
| Celková výdrž s pouzdrem | 59 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 1.8 h |
| Doba nabíjení pouzdra | 1.8 h |
| Hmotnost | 71 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí USB-C kabel, 3 páry nástavců (S/M/L) |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C, Silikonové nástavce (více velikostí) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Sluchátka jsem vybíral velice pečlivě, protože jim dávám celkem dost velký záhul venku i v posilovně. Měl jsem si je možnost vyzkoušet od známého a vyhodnotil jsem je jako nejlepší. Jak píši, mají dlouhou výdrž a IPX7 a moc dobře drží. Tlačítkové ovládání je nutnost, když je máte pod čepicí nebo běháte s rukavicemi, tam je dotykovka na prd.