Sportovní špunty se systémem vedení kabelu za uchem. Kromě skvělé ergonomie bodují především nejlepším zvukem ve třídě sportovních sluchátek.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Měniče | 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 15 - 25.000 Hz |
| Citlivost | 102 dB (1 mW) |
| Impedance | 16 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm, asymetrický |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Hmotnost | 9,5 g |
| Barva | černá, stříbrná |
| Příslušenství v balení | Pouzdro, nástavce klasické (XS, S,M,L), propustné (S,M,L), spona |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Sluchátka jsou super, zvuk je perfektní. Musím vyvrátit tu myšlenku o strádajícím basu. Sluchátka mají perfektní basy vhodné pro prakticky každý žánr. Konstrukce je skvělá, pouze kabel je poměrně tenký, takže se obávám o nechtěné překlesání. IPX5 je bonus pro všechny sportovce :) za mě skvělá volba sportovních sluchátek se skvělým zvukem :)