Doprava zdarma K POSLECHU
4. generace cestovních bezdrátových sluchátek s aktivním potlačením hluku ANC. Výdrž až 60 hodin, tradičně kvalitní zvuk Momentum, ekvalizér a předvolby zvuku, adaptivní potlačení hluku, dosud nejpohodlnější náušníky, dotykové ovládání, možnost poslechu přes kabel, auto ON/OFF podle nasazení na uši.
Sennheiser Momentum 4 Wireless - černá
Sennheiser Momentum 4 Wireless - bílá
Sennheiser Momentum 4 Wireless - denim
Sennheiser Momentum 4 Wireless 80th Anniversary Edition
Sennheiser Momentum 4 Wireless - grafit
Sennheiser Momentum 4 Wireless - tyrkysová
Sennheiser Momentum 4 Wireless - hnědá
Sennheiser Momentum 4 Wireless - Pride Edition, bílá
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiály těla | Plast, Kov |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 42 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Typ mikrofonu | MEMS |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 6 - 22.000 Hz |
| Citlivost | 106 dB SPL (1 kHz / 0 dB FS) |
| Impedance | Active 470 ohm / Passive 60 ohm |
| Harmonické zkreslení | <0,3% (1 kHz / 100 dBSPL) |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive 24-bit |
| Konektor | 3,5 mm lomený, USB Type-C |
| Kapacita baterie | 700 mAh |
| Výdrž baterie | 60 hours (BT + ANC) |
| Výdrž samotných sluchátek | 60 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 2 h |
| Kompatibilita | A2DP, AVRCP, HFP |
| Barva | bílá |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, Nabíjecí kabel USB-C, Audio kabel Jack 3.5 mm, Redukce do letadla |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Nahradil jsem těmito sluchátky Apple Airpod Max, které mě zvukově velmi sklamaly. Tyhle Senny jsou mnohem přesnější a muzikálnější za poloviční cenu. Sem tam se odpojí od zdroje, což by asi neměly, ale neřeším to. Zvuk je fakt výtečný.