Doprava zdarma Novinka +Dárek
Vylepšená verze bezdrátových hybridních sluchátek s potlačením hluku ANC - komfortnější náušníky, vylepšené ladění zvuku i audio kabel s Boom mikrofonem.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiály těla | Hliník, Alcantara |
| Měniče | Hybridní, dynamický 40 mm + magnetoplanární 14.5 mm |
| Měniče | Dynamický měnič, Magnetoplanární měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Materiál náušníků | Pravá kůže + textil |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Počet mikrofonů | 3 mikrofony ve sluchátku |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 10 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB / mW |
| Impedance | 32 Ω |
| Potlačení hluku | -35 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC |
| Konektor | USB Type-C |
| Kapacita baterie | 1000 mAh |
| Výdrž baterie | Až 80 h bez ANC, 60 h s ANC |
| Výdrž samotných sluchátek | 60 h |
| Kompatibilita | Noble's FoKus app |
| Hmotnost | 327 g |
| Barva | červená |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, Nabíjecí kabel USB-C, Audio kabel Jack 3.5 mm, Redukce do letadla, Boom mikrofon, Redukce 3.5 > 4.4 mm, Redukce 3.5 > 6.3 mm |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.