Doprava zdarma K POSLECHU
Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku Hybrid ANC a výdrží až 35 hodin. Bluetooth 5.0 s kodeky aptX a aptX Low Latency, kvalitní mikrofony pro pohodlnější telefonování, kompletně skládací konstrukce, texturovaný povrch Shibo, možnost poslechu přes kabel (v balení), funkce MultiPoint, ovládání tlačítky.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Kvalitní plast, texturovaný povrch Shibo |
| Měniče | Dynamické |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC, aptX, aptX Low Latency |
| Další parametry kabelu | Odpojitelný, volitelně použitelný |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Kapacita baterie | 700 mAh |
| Výdrž baterie | 35 h (ANC OFF), 25 h (ANC ON) |
| Doba nabíjení | 2 h |
| Kompatibilita | Android, iPhone, Windows, Mac |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Vak na sluchátka, nabíjecí USB-C kabel, audio kabel Jack 3.5 |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Budu papouškovat co řekli jiní na internetu. Sluchátka skutečně působí velmi levně vyrobená (v mém případě např. nedoléhají mušle na konstrukci) a kvalita plastů působí velmi špatně. Nepoužívejte je v drátovém módu, IEM za pár stovek zní o hodně lépe. Co se ANC týče, je použitelné ale je dost poznat horší kvalita než u dražších modelů Sony, Sennheiseru nebo Bose. Z hlediska ANC jinak působí dobře, není mi z nich zle jako třeba u Momentum 4. Co se bezdrátového zvuku týče, mají pro mě téměř perfektní ladění. Oproti HD600 mají výrazné basy ale nezní mizerně (narozdíl od děsivého bass boostu čehokoliv jiného s ANC), zní malinko kovově a obecně nezní tak věrně. Nejsem úplně fanoušek povrchu ale neomaká se. Jedinou vadou na kráse je poměrně silný šum, kterého si ale v MHD nevšimnu. Z mé zkušenosti jsou to jinak jediná sluchátka která nezní mizerně. Mám poměrně malou hlavu a sluchátka mají tendenci padat. Pro velké uši jsou také dost nepříjemná a je v nich vedro, ale to se musí u uzavřených modelů čekat. Co se zvuku týče, velmi doporučuji.
Dobrý den,
bohužel mikrofon funguje jen při použití s Bluetooth.
Audigo
Dobrý den.
Sluchátka se mi co se parametrů i vizuálního dojmu zpracování velmi líbí a chtěl bych je používat i na hry a tak se ptám.
Bude mi po připojení k počítači kabelem fungovat i mikrofon?
Děkuji za případnou odpověď.