Bezdrátová sluchátka s potlačením hluku ANC a obří výdrží až 50 h s ANC. Přenos Bluetooth 5.0, dynamické měniče 40 mm laděné držitelem Grammy, 12 přednastavených režimů Ekvalizéru, kvalitní mikrofony s AI potlačením šumu.
Odlehčená verze SE bez pevného pouzdra, kodeku LDAC a možnosti poslechu přes kabel. Ale se stejně skvělým zvukem!
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiály těla | Plast, Kov |
| Měniče | Kompozitní membrána DLC (diamond-like-carbon) |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | 5 V = 1.1A |
| Kapacita baterie | 720 mAh |
| Výdrž baterie | 50 h s ANC, 70 h bez ANC |
| Výdrž samotných sluchátek | 50 - 70 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 1.5 h |
| Kompatibilita | HFP/A2DP/AVRCP |
| Hmotnost | 240 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.