Sleva -13%
Základní model in-ear monitorů profesionální řady IE. Skvělá ergonomie, odolný odpojitelný kabel, vysoký komfort a dobrá izolace. Rozsah 20 - 18.000 Hz, impedance 20 ohmů, SPL 115 dB (1kHz / 1 Vrms).
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamické, 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 18.000 Hz |
| Citlivost | 115 dB (1kHz / 1 Vrms) |
| Impedance | 20 Ω |
| Harmonické zkreslení | < 0.1 % (1kHz, 94dB) |
| Potlačení hluku | < 26 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 130 cm, MMCX |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Hmotnost | 18 g bez kabelu |
| Barva | čirá |
| Příslušenství v balení | Vak na sluchátka, čisticí očko, 3 páry silikonových nástavců, 1 pár pěnový |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Vynikající IEMka a vzhledem k ceně. Mnohem přirozenější tonalita než třeba u IT01S, velmi detailní zvuk. Velká škoda, že jsou opomíjená ve stínu čínských "zázraků".