Druhá generace odolných in-ear sluchátek pro muzikanty i amatéry. Dynamický měnič 10 mm, dva odpojitelné kabely v balení, rozsah 20- 20.000 Hz, impedance 16 ohmů. Pouzdro v balení. Nové zábavnější ladění oproti první generaci.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast, odolnost IPX5 |
| Měniče | 10 mm, dynamické |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (1 tl.) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 100±3 dB (1mW při 1KHZ) |
| Impedance | 16 Ω |
| Zatížitelnost | 30 mW |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 2 kabely, 130 cm, jeden s mikrofonem a ovládáním |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Barva | čirá |
| Příslušenství v balení | Pouzdro, 2 kabely, 6 párů silikonových nástavců, 1 pár pěnových |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Sluchátka této kategorie jsou skutečně nejčastěji Made in China. Stejně jako tento model.
Audigo
Prosím,kdo je výrobcem ? Myslím tím fyzického výrobce... Snad to není Čína ???!!!
Děkuji.
Pokud nemáte rád zvuk do V, tak právě ten ukazuje náš graf u druhé generace. A zároveň je potřeba sledovat nejen charakter zvuku v grafu, ale i jeho celkové hodnocení vpravo, kde má starší generace 5/5, zatímco nová 4/5. Doporučil bych tedy celkem jistě starší generaci, která hraje v reálu rovněji.
Dobrý den,
porovnávám tento model se starším a koukám, že jste staršímu udělili lepší hodnocení. Koukám, že starší jsou dokonce neutrálnější. (podle grafu basy, středy, výšky) To je to po čem koukám. Na druhou stranu podle grafu s amplitudou jsou ty novější rovnější. tak jsem z toho teď zmaten. Které by jste doporučili? Nyní mám Vsonic VSD3s a začínám u nich stále více vnímat V charakteristiku, která mi není úplně příjemná. Jaké tedy zvolit? Starší nebo novější model? Cena 1600 je pro mě strop.