Doprava zdarma
Profesionální on-ear monitory pro studiové i mobilní použití v roli odposlechů. Vynikající izolace, odolný kovový skelet, vyměnitelné kabely (3 ks v balení), vyměnitelné náušníky i most. Rozsah 15 - 28.000 Hz, impedance 38 ohmů, citlivost 102 dB. Měniče 45 mm z modelu M50x.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Kov, plast |
| Měniče | Dynamické, 45 mm, CCAW vinutí |
| Materiál náušníků | Umělá kůže, paměťová pěna |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Frekvenční rozsah | 15 - 28.000 Hz |
| Citlivost | 102 dB/mW |
| Impedance | 38 Ω |
| Zatížitelnost | 1,6 W |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 3 druhy, 120 cm přímý, 300 cm přímý, 120-300 cm spirálový |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 200 g (bez kabelu) |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Vak na sluchátka, redukce |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
na straně sluchátek jsou konektory Jack 2.5 mm s hlubokým zapuštěním a zámečkem, který chrání před vypáčením konektoru. Audigo
dobrý deň, aký konektor majú káble na "sluchátkovej" strane? Tiež 3,5mm jack?