Doprava zdarma
Profesionální in-ear monitory osazené speciálním dvoufázovým dynamickým měničem Push-Pull. Rozsah 20 - 20.000 Hz, impedance 12 ohmů, prodloužený kabel 160 cm, pevné pouzdro.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dvojité dynamické, Push-Pull |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 107 dB/mW |
| Impedance | 12 ohmů |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Konektory A2DC, délka 160 cm, odpojitelný |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | A2DC |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 10 g bez kabelu |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 4 páry silikonových nástavců, pevné pouzdro, redukce |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Intezze ALPHA třikrát levnější, ale mnohem lepší.
Dobrý den,
bohužel se náhradní kabel na tato sluchátka v naší nabídce nenachází.
Audigo
Dobrý den, je u vás k mání k těmto sluchátkům náhradní kabel? Děkuji.
Tyto sluchátka jsem zvolil na základě dalších recenzí. Po dlouhé době mi odešla levá část shure 215. Je pravda, že konstrukce zhoršuje pohodlí nasazení, ale v mém případě mi v uších drží sluchátka dobře. Zvuk je opravdu perfektní, přesný a vyvážený, nicméně nezaostává ani v jisté údernosti (poslouchám v kombinaci s Fiio BTR5). Pro poslech metalové hudby naprosto ideální. Mile mě překvalipila i hlasitost. Už dlouho se mi u tohoto typu sluchátek nestalo, že bych doslova musel snížit hlasitost, abych nepřišel o bubínky. Stejně tak dobře izolují. Ani v metru mě okolní hluk nijak neruší.
+ Cena/zvuk - vyrovnají se mnohem dražším modelům
+ Jedinečná v dynamice, basech a prostoru
+ Detailnost a neutralita
+ Univerzálnost pro všechny hudební žánry
+ Nízká impedance - přitom vysoká hlasitost
- Poněkud nekomfortní ergonomie - nejsou příliš pohodlná
- Bojíte se, že je při ztrátě těžko nahradíte, když už se nebudou prodávat :)
Pokud hledáte zvuk v jeho nejčistší krystalické podobě a jste ochotni obětovat trochu pohodlí (potažmo mikrofon) - Audio-Technica ATH-E40 budete milovat. Patří k těm nemnoha povedeným sluchátkům, jejichž zvuk oceníte a bude pro vás zajímavý napříč všemi cenovými kategoriemi a obzvlášť když si uvědomíte, kolik vás stála. Dokonce ani vedle proslulých Sennheiser HD 600 o nic ze svých oblíbených skladeb nepřicházíte – naopak objevujete jejich nový rozměr díky zvuku, který umí zprostředkovat jen špunty, kdy vám hudba hraje „přímo v hlavě“.
Sluchátka jsem si pořídil jako "výplň" času do letadla nebo dopravních prostředků s očekáváním, že víc jak 2-3 tisíce do toho nechci dát. Zároveň jsem však nechtěl žádná "chrastítka" a vzhledem k preferenci klasiky 80tá hudební léta, aby to mělo trochu správný "punch". Rozhodoval jsem se mezi těmito AT a iBasso IT01. No, nebylo moc o čem. Je pro mě neskutečné, jak tyhle AT sluchátka dokážou zahrát rockové/metalové věci. V téhle cenové kategorii neskutečné! A to jsem zvyklý z IE800 (pro mě vrchol pecek na rock). Opravdu špička za ty peníze. Ohromné nadšení!
Rozhodně doporučuji všem rock/metalovým fanouškům! Fantazie za ty peníze a mnohem dáál
Dobrý den,
jeden kus máme dokonce na servisním skladu, takže budeme umět pomoci.
Napište prosím na sklad@empetria.cz pro cenu a objednání.
Audigo.cz
Zdravím, rád bych se zeptal, zda-li prodáváte náhradní kabel k těmto sluchátkům, ať už origo nebo nějakou náhradu, která bude pasovat. Podařilo se mi "zlomit" tu tužší (tvarovatelnou) část kabelu co se dává kolem uší a pravé sluchátko teď funguje jen v určité poloze... Předem díky za odpověď.
Dobrý den,
IE40 budou nejvíce jasné a detailní. ATH-E40 nejvíce úderné, středově bohaté a přehledné s úžasným důrazem basů. LS50 jsou nejtemnější, měkčí zvuk, odpočinkový, méně ostré a spíš zaoblené detaily s přirozenými středy i basy.
Komfortem jsou nejvíce pohodlné a univerzální asi IE40, na druhém místě LS50 a až třetí jsou trochu netypicky tvarované E40.
Audigo
Dobrý deň, zaujímalo by ma porovnanie ATH-E40, Sennheiser IE40 Pro a ATH-LS50iS po zvukovej stránke (predovšetkým rock / indie) a čo sa týka izolácie hluku. Ďakujem
Nepůjde ani tak o to, který model je lepší. Oba modely máme v Audigu hodně rádi a doporučujeme je často. Záleží spíše na tom, jaký zvuk hledáte. IT01 jsou laděné více do detailů a mohutnějších basů (lehce do V), zatímco E40 mají trochu více profi ladění - velmi suverénní středy a dosti unikátní podání basů s velkou úderností. V tom jsou jedinečné...
Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat,co je po zvukové stránce lepší, Audio-Technica ATH-E40 nebo iBaso IT 01,co byste poradili.
Dobrý den,
pokud jde o formu středů, bude model ATH-E40 určitě dobrou volbou. Vzhledem k netypickému tvaru je ale dobré tento model předem vyzkoušet. O něco univerzálnější tvar a podle mě ještě podobnější zvukovou charakteristiku (ve srovnání s Re400) ale nabídnou špunty Grado iGe - https://www.audigo.cz/Sluchatka/Na-ven/Grado-iGe
Dobrý den.Hledám náhradu za Hifiman Re-400.Poslouchám na mobilu, který má vlastní DAC/amp a o něco vyšší výkon než ostatní telefony.Myslíte že budou ATH-E40 dobře vybuditelné i na takovém zdroji a mohly by stát za zvážení? Hledám sluchátka, která nemají upozaděné středy a charakterem zvuku alespoň trochu podobné RE-400.Díky za snahu.