Doprava zdarma Pouze GLS
Velmi kvalitní sluchátka otevřené konstrukce pro náročný posluchače, jejichž zdrojem zvuku jsou přenosná zařízení. Díky svým špičkovým zvukovým vlastnostem a kvalitní konstrukci se stanou vaším oblíbeným hudebním spojencem na dlouhé roky.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál náušníků | Velur, přítlak 2.8 N |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 35.000 Hz |
| Citlivost | 96 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Zatížitelnost | 100 mW |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 3 m, přímý |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 290 g |
| Barva | stříbrná |
| Příslušenství v balení | Kožený vak |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.