Doprava zdarma Sleva -37%
Vrcholná kreace značky Grado na téma in-ear sluchátek. Model je osazen extrémně citlivými a přesnými měniči moving armature, usazenými v pevném hliníkovém těle. Zvuk je světlejší, jiskřivý a nabídne neuvěřitelné množství prostoru.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Hliník |
| Měniče | Moving armature |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 113 dB/1mW |
| Impedance | 32 Ω |
| Zatížitelnost | 20 mW |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 130 cm, OFC měď |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Hmotnost | 9 g |
| Barva | zelená, zlatá |
| Příslušenství v balení | 3 páry silikonových nástavců, filtry 4x, těsnění 2x |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.