Robustní uzavřená sluchátka pro domácí poslech, sledování filmů i hraní her. Výkonné měniče 50 mm s posílenými basy, chytrý oboustranný kabel Jack 3.5 / 6.3 mm, skládací konstrukce. Rozsah 20 - 20.000 Hz, impedance 32 ohmů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Plast, kovová výztuha |
| Měniče | 50 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (1 tl.) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 110 ± 3dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 1.2 - 3 m kroucený, 1.2 m přímý s mikrofonem |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 6,3 mm |
| Spojení kabel-sluchátka | Jack 3.5 mm + 6.3 mm |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Dva kabely, vak, extra pár náušníků |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Sluchátka jsem pořízoval pro sebe kvůli poslechu DAB rádia neboť mají (sluchátka) zvýrazněné basy. Se zvukem bych byl jakž takž spokojen, v této cenové relaci nemám zvláštních superlativů ani negativ. Co mě naopak velmi zklamalo je zpracování sluchátek. Hlavový most nepruží dost tvrdě a náušníky nejsou dostatečně tlačeny k uším, kvalita výroby pěnových náušníků je žalostná, a to hlavní je asi velikost sluchátek. Proboha na jakou hlavu byly vyrobeny? Vypadá to jakoby nebyly určeny pro dítě starší 10 let.