Doprava zdarma
Exkluzivní domácí uzavřená sluchátka s hliníkovými mušlemi a prvky z hořčíku. Nové měniče o průměru 53 mm, ultra čisté cívky OFC-7N, rozsah 5 - 43.000 Hz, impedance 44 ohmů, hmotnost pouze 265 g. Kabel z velmi čisté mědi OFC-6N má délku 3 m. MADE IN JAPAN.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Hliník, hořčík |
| Měniče | 53 mm, cívky OFC-7N |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 43.000 Hz |
| Citlivost | 101 dB/mW |
| Impedance | 44 ohmů |
| Zatížitelnost | 2 W |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 3 m, čistá měď OFC-6N |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 265 g |
| Barva | červená |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.