Doprava zdarma
In-ear sluchátka s berylliovým dynamickým měničem + helmholzovým rezonátorem. Odpojitelný postříbřený kabel, rozsah 10-40.000 Hz, impedance 16 ohmů. Ergonomický tvar a celkově malé tělo sluchátek.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamický s beryliem + helmholzův rezonátor |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 10 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 108 dB +- 2 dB |
| Impedance | 16 Ω |
| Harmonické zkreslení | < 1 % |
| Potlačení hluku | 26 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm, odpojitelný, postříbřený, MMCX |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Hmotnost | 7 g |
| Barva | černá |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.